REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Siedlce] Osiedle "Nowy Świat"
Siedlce
[Poznań] Biurowiec sieci supermarketów "Piotr i Paweł"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Biurowiec sieci supermarketów "Piotr i Paweł"
Poznań, Jeżyce
W nowej perspektywie finansowej z programu dla Warmii i Mazur podpisano już 186 umów na 1,4 mld złartykuł
Pokaż artykuł
W nowej perspektywie finansowej z programu dla Warmii i Mazur podpisano już 186 umów na 1,4 mld zł
Możliwości wsparcia z funduszy europejskich, w szczególności z programów krajowych i regionalnych, a także z rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030 – to główne tematy rozmowy wiceministra funduszy i polityki regionalnej Jacka Karnowskiego z samorządowcami z Warmii i Mazur. W spotkaniu, które odbyło się w Olsztynie, uczestniczyli m. in. marszałek województwa warmińsko-mazurskiego oraz prezydenci Ełku, Elbląga i Olsztyna.
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA?
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA? Przypomnijmy, wiosną 2023 roku –pracownicy reaktora wysłali list do dyrektora Narodowego Centrum Badań Jądrowych oraz minister Klimatu i Środowiska, zwracający uwagę na zagrożenie zamknięciem MARII wobec niskiego poziomu płac oraz niewystarczającej do eksploatacji reaktora liczby pracowników. 27 października tego samego roku – reaktor powrócił do pracy po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pracami remontowymi i największą od 1974 modernizacją, niezbędną do uzyskania przedłużenia licencji w 2025 r.
Producent elektroniki przemysłowej inwestuje na Podlasiuartykuł
Pokaż artykuł
Producent elektroniki przemysłowej inwestuje na Podlasiu
Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał decyzję o wsparciu dla firmy PLUM Sp. z o.o. – przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji elektroniki przemysłowej oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań OEM. Spółka projektuje, rozwija i wytwarza urządzenia oraz systemy elektroniczne wykorzystywane m.in. w obszarach HVAC, GAZ oraz WOD-KAN.
[świętokrzyskie] Lepsza nawierzchnia na DW-783artykuł
Pokaż artykuł
[świętokrzyskie] Lepsza nawierzchnia na DW-783
Drogowcy szykują remont nawierzchni na drodze wojewódzkiej nr 783 Olkusz – Skalbmierz na odcinku od...
[mazowieckie] Wylotówka na Janki za 32 miesiące. Umowa podpisanaartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Wylotówka na Janki za 32 miesiące. Umowa podpisana
Za ponad pół miliarda złotych zostanie zrealizowany wylot z Warszawy na Janki, na odcinku S8 Opacz –...
[śląskie] Bielsko-Biała: zmiany organizacji ruchu na ul. Lwowskiejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Bielsko-Biała: zmiany organizacji ruchu na ul. Lwowskiej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że wykonawca remontu ulicy Lwowskiej na odcinku od u...
[wielkopolskie] Producent urządzeń magazynowych wynajął powierzchnię w Panattoni Park Poznań VIIartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Producent urządzeń magazynowych wynajął powierzchnię w Panattoni Park Poznań VII
STILL został nowym najemcą Panattoni Park Poznań VII. Firma wynajęła 6 654 mkw. powierzchni magazyno...
Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [ZDJĘCIA]
W niedzielę, 13 listopada mają zakończyć się według harmonogramu inwestycji, prace na budowie kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), pomiędzy miejscowościami Łany a Długołęką. Następnie generalny wykonawca, firma Kobylarnia (lider konsorcjum) ma przekazać ten odcinek drogi przedstawicielom Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, który odpowiedzialny jest za procedurę odbiorową. To, kiedy ten odcinek zostanie dopuszczony do ruchu i kiedy pojadą nim pierwsi kierowcy, zależy właśnie od tego urzędu.
Tauron ogłasza plan budowy kolejnych elektrowni wiatrowych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Tauron ogłasza plan budowy kolejnych elektrowni wiatrowych w Polsce
TAURON Zielona Energia do końca roku planuje uruchomienie trzech kolejnych elektrowni wiatrowych. Jedna z nich – Warblewo – poda energię do sieci już w ciągu najbliższych kilku tygodni. Łącznie firma buduje obecnie pięć inwestycji typu onshore.
[Wrocław] Zmiana w ruchu na jednej z ulic Pracz Odrzańskichartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zmiana w ruchu na jednej z ulic Pracz Odrzańskich
Wrocławscy urzędnicy wprowadzają zmiany w ruchu na ulicach Wrocławia. Tym razem zdecydowali się uspr...
Zakład PepsiCo w Żninie uruchamia nowoczesną linię produkcyjną Pepsi [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Zakład PepsiCo w Żninie uruchamia nowoczesną linię produkcyjną Pepsi [FILM]
Zakład napojowy PepsiCo w Żninie stale się modernizuje, stawiając na wydajność przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Taka właśnie jest nowa linia produkcyjna zbudowana i uruchomiona w niespełna dwa miesiące. W zakładzie rozlewane są kultowe napoje Pepsi, Mirinda, 7UP i Mountain Dew.
ATAL zrealizuje nową kameralną i ekologiczną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
ATAL zrealizuje nową kameralną i ekologiczną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
ATAL, ogólnopolski deweloper, wprowadził do oferty we Wrocławiu kameralny projekt w stylu miejskiej zabudowy willowej. Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Białej, na Stabłowicach. Inwestycja składa się z 10 budynków rodzinnych dwulokalowych (ogółem 20 mieszkań). Wszystkie mają powierzchnię ponad 120 metrów kwadratowych W każdym z domów zastosowano ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, w tym m.in. fotowoltaikę i pompy ciepła. W standardzie jest ogrzewanie podłogowe, a w części lokali rekuperacja.
Kto wybuduje nową, futurystyczną kładkę pieszo-rowerową przez Wisłę w Krakowie? [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kto wybuduje nową, futurystyczną kładkę pieszo-rowerową przez Wisłę w Krakowie? [FILM + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski powstanie nowa, futurystyczna kładka pieszo-rowerowa, która połączy dwie krakowskie dzielnice Kazimierz i Podgórze (osiedle Ludwinów). Inwestycja planowana jest do realizacji już od wielu. Była też przez pewien czas blokowana przez Małopolską Konserwator Zabytków.
W Zabrzu powstanie nowoczesny, wielki kompleks usługowo-logistyczny [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Zabrzu powstanie nowoczesny, wielki kompleks usługowo-logistyczny [WIZUALIZACJE]
Kompleks usługowo-logistyczny z częścią biurową, terenami zielonymi i miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców, o łącznej powierzchni 111 tys. mkw., powstanie w Zabrzu na granicy dzielnic: Poremba i Zaborze Południe, gdzie pierwotnie swoją inwestycję planowała IKEA. Projekt firmy LemonTree pn. Booster Zabrze, zakłada stworzenie tam czterech stref. Każda z nich ma pełnić oddzielną funkcję, łącząc się w nowoczesną wizję kompleksu atrakcyjnego dla najemców oraz lokalnej społeczności.
W Zabrzu powstaje wielki, nowoczesny kompleks usługowo-logistyczny [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Zabrzu powstaje wielki, nowoczesny kompleks usługowo-logistyczny [FILM+WIZUALIZACJE]
Kompleks usługowo-logistyczny z częścią biurową, terenami zielonymi i miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców, o łącznej powierzchni 111 tys. mkw., powstanie w Zabrzu na granicy dzielnic: Poremba i Zaborze Południe, gdzie pierwotnie swoją inwestycję planowała IKEA. Projekt firmy LemonTree pn. Booster Zabrze, zakłada stworzenie tam czterech stref. Każda z nich ma pełnić oddzielną funkcję, łącząc się w nowoczesną wizję kompleksu atrakcyjnego dla najemców oraz lokalnej społeczności.
Łódzkie parki Hillwood Polska wynajęte w 100%artykuł
Pokaż artykuł
Łódzkie parki Hillwood Polska wynajęte w 100%
Dwa łódzkie centra logistyczne – Hillwood Łódź Chocianowice i Hillwood Łódź Górna – zostały w pełni wynajęte. Łączna powierzchnia wynajmu to ponad 212 tys. mkw., a ostatnia umowa najmu z klientem z branży elektronicznej w Hillwood Łódź Górna sfinalizowała proces komercjalizacji obu obiektów Hillwood w regionie.
Szwedzka sieć Max Premium Burgers otworzy pierwszą restaurację w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Szwedzka sieć Max Premium Burgers otworzy pierwszą restaurację w Łodzi
Pierwsza w województwie łódzkim restauracja MAX Premium Burgers już 18 kwietnia powita swoich gości. MAX Premium Burgers w Łodzi będzie 24. restauracją tej sieci w Polsce. Dogodna lokalizacja przy al. Śmigłego-Rydza 21 zapewnia łatwy dojazd do restauracji zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
Ekspansja Langowski Logistics w łódzkim Central European Logistics Hubartykuł
Pokaż artykuł
Ekspansja Langowski Logistics w łódzkim Central European Logistics Hub
Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej, zwiększyła powierzchnię najmu w Central European Logistics Hub w Łodzi o 4500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Po ekspansji firma zajmuje ok. 8000 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
REKLAMA